3. Jak nastavit hru WoW pro hraní na serveru Vendetta.

Návody na instalaci hry World of Warcraft a jeho datadisků.
Avatar uživatele
Mic-net
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 3951
Kontaktovat uživatele:

3. Jak nastavit hru WoW pro hraní na serveru Vendetta.

Příspěvek od Mic-net »

První co uděláme je to, že si otevřeme adresář s hrou a v podadresáři "Data" -> "enUS" otevřeme soubor "realmlist.wtf". (Např. tak, že na něj 2x klikneme levým tlačítkem myši a v okně které se nám ukáže vybereme možnost "Vybrat program ze seznamu" a pak klikneme na "OK". Ze seznamu programů zvolíme program "Poznámkový blok" a opět klikneme na "OK".)

Teď již potřebný soubor "realmlist.wtf" máme otevřený a místo textu který v něm vidíme "set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com" napíšeme text "set realmlist srv1.vendetta-online.eu" a místo textu "set patchlist us.version.worldofwarcraft.com" napíšeme text "set patchlist srv1.vendetta-online.eu" a soubor uložíme.

Obsah souboru "realmlist.wtf" bude tedy vypadat takto:
Obrázek

Tím máme úpravu hry pro náš server hotovou.

Teď je potřeba získat ještě herní účet. Ten získáme tak, že se zaregistrujeme ZDE (samozřejmě pouze pokud nejste na našich stránkách ještě zaregistrovaný) a následně si herní účet vytvoříme ZDE.
(Pozor členský účet na stránkách není shodný s účtem ve fóru.)

Hezké herní zážitky Vám přeje
Mic-net a jeho tým...

PS: Hru spouštějte přes soubor "wow.exe", nejlépe si na něj udělejte zástupce na ploše.
PSS: Až se poprvé do hry přihlásíte, doporučuji se příkazem /join world připojit na veřejný chat kanál serveru. (Přímo v samotné hře stiskneme klávesu ENTER a napíšeme následující text /join world a opět stiskneme ENTER.)
Zamčeno